PREMIERSHIP - 23. KOLO

Majstorija Modrića, trijumf Tottenhama

27.01.2010 u 09:57

U utorak su odigrane i četiri utakmice 23. kola engleskog nogometnog prvenstva, a klubovi hrvatskih reprezentativaca Tottenham i Bolton su upisali trijumfe

Hrvatski nogometni reprezentativci Luka Modrić i Vedran Ćorluka sudjelovali su u 2:0 (1:0) pobjedi Tottenham Hotspura protiv Fulhama odigravši svih 90 minuta za svoju momčad.

Modrić je u 27. minuti asistirao Peteru Crouchu za pogodak kojim je Tottenham poveo, a konačnih 2:0 postavio je David Bentley iz slobodnog udarca u 60. minuti.

Ovom pobjedom Tottenham se učvrstio na četvrtom mjestu ljestvice s tri boda više od Liverpoola.

Ivan Klasnić igrao je do 52. minute za Bolton Wandererse koji su ostvarili vrijednu 1:0 pobjedu protiv Burnleyja u borbi za ostanak.