GOSTI PREGAŽENI

Bayern se poigrao s Olićevim HSV-om na otvaranju Bundeslige

14.08.2015 u 22:32

Nogometaši Bayerna započeli su svoj pogodak na četvrti uzastopni naslov prvaka Njemačke lakom 5:0 pobjedom protiv Hamburga...

Kao što je bilo za očekivati, Guardiolina momčad lako se obračunala s Hamburgom koji će čini se i ove sezone biti ozbiljan kandidat za ispadanje iz elitnog ranga njemačkog klupskog nogometa.

Bayern nije oduševio, posebno ne u prvom poluvremenu, ali utrpao je dovoljno golova za uvjerljivu pobjedu. Prvog je zabio Benatia, drugog Lewandowski, a sljedeća dva Thomas Müller. Trijumf je zaokružio Douglas Costa. S obzirom da je veljači bilo 8:0, ovo je još i dobro za Hamburg.

U dresu gostiju igrao je od prve minute Ilija Iličević, a Ivica Olić ušao je u igru u 61. minuti.

Bundesliga se nastavlja u subotu, a dvoboj dvije Borussije, Dortmund i M'gladbach najzanimljiva je utakmica kola.