Realov preokret, Atleticu rat protiv Juvea, poraz Liverpoola

01.10.2014 u 22:40

• +7

Liga prvaka, 2. kolo skupina A, B, C i D

Izvor: Reuters / Autor: Ina Fassbender

Danas će biti kompletirano drugo kolo nogometne Lige prvaka. Na rasporedu su utakmice u skupinama A, B, C i D, a golove možete vidjeti na tportalu

SKUPINA A

Atletico – Juventus 1:0 - kraj
90' - Juventus ne može zaprijetiti, Atleticu vriejdna pobjeda
84' - pljesak s tribina za Mandžukića koji je izašao, hrvatski napadač je skoro cijeli susret na kraju odigrao bez makse koju je skinuo još na početku prvog dijela
75' - 1:0 - GOOOL - ubačaj s desne strane,a  na pravom mjestu je Arda Turan
65' - žestoko se igra i u nastavku, rat za svaki metar na travnjaku, napadači ne mogu doći do izgledne situacije
42' - malo su se zakvačili Mandžukić i Chiellini, rovovska bitka
33' - Pogba si je oslobodio prostor, ali je njegov udarac s 20-ak metara prošao pored lijeve vratnice
25' - Mandžo je opalio s 20 metara, ali je Buffon nesavladiv
20' - Turan je dao za Mandžu koji na korner liniji udara loptu petom, Vidal je njegov pokušaj zaustavio, a domaći nogometaši su sugerirali da je igrao rukom, no sudac se nije oglasio
13' - Bonucci je laktom opalio Mandžu i zaradio žuti karton
9' - kao što se očekivalo, igra se čvrsto i oprezno
- Mandžukić je u prvom sastavu domaćina unatoč tome što je nedavno imao operaciju nosa

Mälmo – Olympiacos 2:0 - kraj
82' - 2:0 - GOOOL - Rosenberg je zaključio priču svojim drugim golom, bodovi ostaju u Švedskoj
42' - 1:0 - GOOOL - Rosenberg za slavlje domaćina

SKUPINA B

Basel – Liverpool 1:0 - kraj
75' - predivna akcija Liverpoola i smiješna reakcija Sterlinga koji je bio usamljen pred vratarom
52'  - 1:0 - GOOOL - kapetan Streller nakon prekida koristi kaos u obrani redsa i iz blizine pogađa
44' - drugi pokušaj Lovrena glavom, Vaclik vadi iz gornjeg kuta
35' - Serey Die prolazi kroz Liverpoolovu obranu, Mignolet nogom brani priliku utakmice u Baselu
3' - Sterlingu opravdano poništen gol za Liverpool zbog zaleđa
- Lovren je od prve minute na travnjaku u momčadi Liverpola

Ludogorec – Real Madrid 1:2 - kraj
77' - 1:2 - GOOOL - Benzema je probio bunker domaćina
24' - 1:1 - GOOOL - novi penal za Real, sada je Ronaldo bio precizan
10' - Stojanov obranio 11-erac Ronaldu
6' - 1:0 - GOOOL - ludnica u Bugarskoj, nakon kornera Marcelinho je doveo domaćina u vodstvo
- Modrić je očekivano u veznom redu gostiju

SKUPINA C

Bayer – Benfica 3:1 - kraj
63' - 3:1 - GOOOL - Hakan Çalhanoğlu je primirio goste samo minutu kasnije s bijele točke
62' - 2:1 - GOOOL - Salvio je vratio nadu Portugalcima
34' - 2:0 - GOOOL - domiancija 'apotekara' je nagrađena novim golom, prvi pogodak za Son Heung-Mina
25' - 1:0 - GOOOL - u vrlo zanimljivom susretu Kiessling je načeo portugalsku mrežu
- Tina Jedvaja nema u momčadi Bayera, a golman Dario Krešić čeka priliku na klupi

Zenit – Monaco 0:0 - kraj
- Subašić je za goste branio cijelu utakmicu, a nerješeni ishod je najrealniji

SKUPINA D

Anderlecht- Borussia D. 0:3 - kraj
79' - 0:3 - GOOOL - potpuni slom Anderlechta, Ramos je opet strijelac
69' - 0:2 - GOOOL - Ramos je riješio sve dvojbe
4' - 0:1 - GOOOL - sjajan početak gostiju u belgijskoj prijestolnici, Immobile je iskoristio asistenciju Kagawe

Arsenal – Galatasaray 4:1 - kraj
61' - 4:1 - GOOOL - Burak Yılmaz je precizan s bijele točke
60' - Szczęsny je zaradio crveni akrton, domaćin je s desetoricom
52' - 4:0 - GOOOL - hat-trick Welbecka
41' - 3:0 - GOOOL - razigrani Alexis Sanchez, potop Turaka u prvom dijelu
30' - 2:0 - GOOOL - Welbeck je još jedom razveselio domaće navijače
22' - 1:0 - GOOOL - Alexis Sanchez je asistent za Welbecka, inače Wenger danas slavi 18 godina na klupi londonske momčadi