SRCE VATRENO

[VIDEO] Pogledajte kako je Domagoj Vida zabio važan gol koji je AEK ostavio u utrci za naslov prvaka Grčke. Bili su na koljenima...

22.01.2023 u 20:11

U susretu 19. kola grčkog nogometnog prvenstva AEK je na gostovanju pobijedio Ionikos sa 2-1, a prvi gol za atenski sastav zabio je hrvatski reprezentativac Domagoj Vida.

AEK je osvojio važna tri boda u borbi za naslov prvaka, prvi nakon 2018. godine.

Atenski sastav je do osme uzastopne pobjede u svim natjecanjima stigao preokretom u posljednjih deset minuta. Domaćin je poveo u 38. minuti golom Brazilca Sebe, a u 82. minuti je izjednačio Domagoj Vida postigavši prvi pogodak ove sezone.

Pobjedu gostima donio je Švicarac Steven Zuber u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Vidin gol pogledajte OVDJE.

AEK se trenutačno nalazi na drugom mjestu ljestvice sa 44 boda, jednim bodom manje od lidera Panathinaikosa kojeg još očekuje derbi protiv četvrtoplasiranog PAOK-a sa 36 bodova.