Francuska je dobro krenula u utakmicu i to su okrunili golom T. Hernandeza u 5. minuti. U drugom poluvremenu golom Kolo Muania u 79. minuti su potvrdili pobjedu i nastup u finalu SP-a. Hrvatska će igrati protiv Maroka za treće mjesto

FRANCUSKA: Lloris - Kounde, Varane, Konaté, T. Hernandez - Griezmann, Tchouameni, Fofana - Dembele, Giroud, Mbappe

MAROKO: Bounou - Hakimi, El Yamiq, Aguerd, Saiss, Mazraoui - Ounahi, Amrabat, - Ziyech, En Nesyri, Boufal

• +18
Francuska - Maroko, polufinale SP-a, 2022. Izvor: Profimedia / Autor: Hollandse Hoogte / Shutterstock Editorial / Profimedia
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 79’

GOOOOOL!! Francuska je povećala prednost! Prvo je udarac Mbappea u šesnaestercu blokiran i Kolo Muani je naletio na odbijenu loptu i zabio je za 2:0

• 72’

Thuram je bio najviši u skoku nakon slobodnog udarca, ali lopta je otišla pored gola

• 66’

Kod Maroka ulaze Aboukhlal i Hamdallah umjesto En-Nesyrija i Boufala

• 65’

Kod Francuske Thuram ulazi, a izlazi Giroud

• 63’

Maroko je opasniji u nastavku, Francuska se brani i čeka priliku iz kontre

• 53’

Ovo je moglo biti opasno! Amallah se sjurio u šesnaesterac i poslao je loptu u peterac, ali obrana je očistila opasnost