Većinu prvog poluvremena igrala se tvrda utakmica bez previše rizika. U nastavku derbi se otvorio, Modri su imali mnogo prilika, ali ih nisu uspjeli realizirati sve do 95. minute kada je Brodić zabio iz penala za ogromna tri boda

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile, Perković - Sučić, Mišić, Baturina - Kaneko, Hohxa, Petković

RIJEKA: Labrović - Smolčić, Radeljić, Bogojević, Mitrović - Selahi, Hodža - Fruk, Grgić, Pjaca - Ivanović

24. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 1:0 (Brodić 11m, 95') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 0:0 (Poništen gol Marića, 48') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 0:0 (Prilika Petkovića, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
24. kolo SuperSport HNL-a, Dinamo - Rijeka 0:0 (Poništeni žuti karton Nevistića, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +77
Dinamo - Rijeka, 24. kolo, 2023/24. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • +9
Navijači na Maksimiru, Dinamo - Rijeka Izvor: Pixsell / Autor: Marko Lukunic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

GOOOOOOL!! Brodić je siguran iz penala i Dinamo vodi 1:0!

• 90’

Penal za Dinamo! Goda je srušio Špikića u šesnaestercu i sudac je pokazao na najstrožu kaznu

• 90’

Igrat će se još minimalno 4 minute sudačke nadoknade

• 87’

Rijeka se brani i čuva bod, dok Dinamo dominira posjedom i traži gol za pobjedu

• 75’

Jakirović radi dvije zamjene, Vidović i Brodić su ušli umjesto Petkovića i Hoxhe

• 74’

Pjaca je dobio žuti karton

• 72’

Dinamo sve opasniji! Mišić je ubačajem našao Baturinu u šesnaestercu, koji je atraktivno škaricama pucao malo pored gola

• 62’

Baturina je lijepo proigrao Špikića koji je jedva uspio pucati, ali Labrović je to obranio