Hrvatska je dobro krenula u utakmicu, ali Francuska je kroz skoro cijeli susret držala prednost i na kraju su došli do zaslužene pobjede 34:23. Prvi poraz naših rukometaša na Europskom prvenstvu

HRVATSKA: Mandić, Klarica, Cindrić, Srna, Šoštarić, Načinović, Jelinić, Kuzmanović, Ivić, Mihić, Glavaš, Šipić, Kušan, Lučin, Mamić, Karačić, Duvnjak, Maraš

FRANCUSKA: Desbonet, Mem, Mahe, Prandi, Porte, Fabregas, Descat, Bellahcene, Nahi, Lenne, Konkoud, Tournat, N. Karabatić, N'Guessan, L. Karabatić, Konan, Remili, Richardson

• +47
Hrvatska - Francuska, EP rukomet, 18.1.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Sanjin Strukic/PIXSELL
  • 60’

Kraj utakmice

• 60’

Francuzi zabijaju s crte za plus dva, još pola minute je do kraja utakmice, a Hrvatska ima minutu odmora

• 59’

Mahe pogađa sa sedam metara, ali bomba Karačiča za minus 1!

• 58’

GOOOOOOL! Nakon nove obrane Kuzmanovića, Jelinić je zabio za samo minus 1

• 57’

Opet Francuzi vraćaju na plust tri, ali opet fenomenalni Klarica!

• 55’

Hrvatska je smanjila prednost na minus 2!

• 54’

Odlična finta Klarice i prekrasan gol, ali opet Francuzi brzo odgovaraju i vraćaju na plus 3