Na rasporedu su utakmice petog kola nogometne Lige prvaka u skupinama E, F, G i H. Real je u gostima napunio APOEL 6:0

Ostali rezultati: Sparta M. - Maribor 1:1 - kraj, Sevilla - Liverpool 3:3, Manchester C. - Feyenoord 1:0, Napoli - Šahtar 3:0, Bešiktaš - Porto 1:1 - kraj, Monaco - Leipzig 1:4, Borussia D. Tottenham 1:2

• +11
Liga prvaka, 5. kolo - utorak, 2017/18. Izvor: Reuters / Autor: LEON KUEGELER
  • 89’

I Modrić je došao do rekorda, Hrvat je s najviše nastupa u Ligi prvaka - 64, Srna ima jedan manje

• 88’

Ronaldo je postavio tri rekorda, upisao je 27. asistenciju u zadnjih deset godina, zabio 18 golova u kalendarskoj godini te 98 pogodaka za isti klub u Ligi prvaka (Messi ima 97)

• 82’

Real je imao devet udaraca u okvir gola i zabio je čak šest, sjajan postotak

• 70’

Inače, rekordna pobjeda u Ligi prvaka je u vlasništvu Reala koji je svladao Malmo 8:0 (2015), a s tolikom razlikom je Liverpool svladao i Bešiktaš (2007.)