LOŠE, LOŠE!

Opasna zona za Bilića: Lokomotiv poražen od slabe Volge

08.12.2012 u 16:35

Na domaćem je travnjaku Lokomotiv poražen od Volge, sastava koji je prije subotnjeg ogleda bio tek na 14. mjestu ljestvice šesnaest prvoligaša

Nakon tri pobjede zaredom u domaćem prvenstvu, nogometaši moskovskog Lokomotiva, koje vodi nekadašnji hrvatski izbornik Slaven Bilić, upisali su neočekivani poraz.

Na domaćem je travnjaku Lokomotiv poražen od Volge, sastava koji je prije subotnjeg ogleda bio tek na 14. mjestu ljestvice šesnaest prvoligaša. Bilo je 1-0 za Volgu, a pogodak vrijedan slavlja je postigao u 39. minuti Asildarov.

Usporio je tako Lokomotiv svoj put prema nekom od mjesta koje vode u Europu, ali i nanovo donio loše raspoloženje u svlačionicu Bilićeve momčadi. Svi naumi Lokomotiva da u nastavku ogleda dođe do boda ili možda sva tri su ostali neuspješni.

Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka je odigrao cijelu utakmicu, a zaradio je i žuti karton.