KOLUMBIJCI SE SMIJU

Neymar penalom pogodio čovjeka u svemiru

16.11.2012 u 10:24

Najeksponiraniji brazilski nogometaš Neymar nije se proslavio izvođenjem penala u dvoboju Brazila i Kolumbije, a njegov težak promašaj dobio je i internetsku 'obradu' koja mu daje humoristični ton

Brazilci i Kolumbijci su u prijateljskom dvoboju remizirali rezultatom 1:1, a Neymar je ponovno bio najvidljiviji pojedinac dvoboja. Kolumbija je povela golom Guardada na dodavanje Jamesa Rodrigueza minutu prije odmora, no u nastavku je Brazil okrenuo vodu na svoj mlin.

Neymar je u 64. minuti izjednačio, a potom je imao i idealnu priliku za potpuni preokret. Namjestio je loptu na bijelu točku, odlučio se za udarac pod gredu, no nije to dobro izveo i lopta je otišla nebu pod oblake.

To se obično kaže figurativno, ali napravljen je video koji sugerira da je i zaista bilo tako. 'Stradalnik' je Felix Baumgartner koji se nedavno bacio iz stratosfere.