Dinamo je od prve minute preuzeo kontrolu nad utakmicom i u 14. minuti Kulenović je zabio za vodstvo. U nastavku, Bulat je u 88. minuti spretno zabio za konačnih 2:0. Novi bitni bodovi za Jakirovićevu momčad

GORICA: Banić - Maloča, Leš, Krizmanić, Štiglec, Lazarov, Mrzljak, Mitrović, Pršir, Rukavina, Vujnović

DINAMO: Nevistić - Kaneko, Theophile, Ristovski, Perković - Baturina, Mišić, Sučić, Vidović - Kulenović, Petković

30. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Dinamo 0:2 (Bulat, 88') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Dinamo 0:1 (Prilika G.Rukavine, 26') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
30. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Dinamo 0:1 (Kulenović, 14') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +26
30. kolo SuperSport HNL-a, Gorica - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Igor Kralj/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se šest minuta sudačke nadoknade

• 87’

GOOOOL!! Dinamo je riješio pitanje pobjednika! Bulat je potegnuo s distance i uz malo sreće je lopta završila u mreži za 2:0!

• 82’

Promjena kod Gorice, Kapulica je ušao umjesto Pršira

• 80’

Utakmice je nastavljena

• 76’

Utakmica je na kratko prekinuta zbog bakljade Bad Blue Boysa

• 72’

Nova promjena kod Dinama. Bulat je ušao umjesto Baturine

• 68’

Kakva prilika za Dinamo! Nakon sjajne akcije, Sučić je ostavio loptu Kulenoviću koji s desetak metara pucao preko gola! Veliki promašaj Modrih