legenda se ne predaje

Majstor zabija i u 45. godini; pogledajte hat-trick neuništivog Veldina Karića

24.09.2018 u 10:03

Veldin Karić (45) od ove sezone ponovno igra za NK Varteks. Nekadašnji se prvoligaš, koji je bankrotirao i ugašen je 2010. godine, vraća na veliku scenu, a klub se ove sezone natječe u MŽNL Čakovec-Varaždin...

Ovog vikenda igralo se 6. kolo MŽNL Čakovec-Varaždin, a derbi je bila utakmica Varteksa i Novog Marofa.

Veldin Karić je sjajno krenuo u utakmicu, već u 20. minuti asistirao je Šoštariću koji zabija za 1:0 vodstvo Varteksa. No, Novi Marof se ne da, samo šest minuta kasnije za domaće je Vidović izjednačio na 1:1.

A onda na scenu stupa neuništivi golgeter Veldin Karić. Prvo u 37. minuti zabija za vodstvo Varteksa 2:1. Samo tri minute kasnije Karić je ponovno 'na sceni'. Majstor ostaje majstor, bez obzira na godine - zabio je popularni Karinjo golčinu sjajnim udarcem lijevom nogom s ruba šesnaesterca. 'Krojači' su tako poveli 3:1 i utakmica je praktički već pred sam kraj prvog dijela bila riješena.

No, Karić tu ne staje. Ima snage i za drugo poluvrijeme i za još golova. Tako u 63. minuti zabija i svoj treći gol za konačnu i veliku gostujuću pobjedu Varteksa 4:1.

• +16
Veldin Karić nogometaš Izvor: Pixsell / Autor: Goran Stanzl/PIXSELL

Kariću je ovo bio šesti gol u novoj sezoni, Varteks je vodeći na ljestvici uz sjajnu gol-razliku 18:2...