hrvatski obračun

Igor Bišćan nadmudrio Slavena Bilića i u dramatičnom susretu ga izbacio iz Kupa

31.10.2023 u 23:01

U osmini finala saudijskog Kupa susreli su se klubovi koje vode hrvatski treneri. Al Fateh Slavena Bilića ugostio Al Shabab na čijoj je klupi Igor Bišćan

Sudar hrvatski stratega u Saudijskoj Arabiji otišao je na stranu Igora Bišćana i to tek nakon drame produžetaka.

Poveo je  Al Fateh, u 24. minuti zabio je nekadašnji napadač Barcelone Cristian Tello. no, u 59. minuti je Yannick Carrasco poravnao rezultat na 1:1, a kako do kraja regularnog dijela susreta više nije bilo golova utakmica je otišla u produžetke.

Bilićevoj momčadi je ponovno presudio Carrasco koji je u 115. minuti postigao svoj drugi gol na susretu i donio pobjedu Igoru Bišćanu.

Slaven Bilić i njegov Al Fateh tako su pred svojim navijačima prekinuli niz od čak pet pobjeda u svim natjecanjima, a Igor Bišćan i njegov Al Shabab idu u četvrtfinale.

Tamo se plasirao i Al Nassr s Marcelom Brozovićem i Cristianom Ronaldom. I oni su slavili tek nakon produžetka, Sadio Mane je zabio u 117. minuti utakmice za pobjedu 1:0 protiv Al Ittifaqa.