Prvo se odigralo ludo prvo poluvrijeme. Hrvatska je povela preko Gvardiola u 7. minuti ali Maroko je odmah dvije minute kasnije odgovorio na drugoj strani. Vatreni su opet preuzeli vodstvo u 42. minuti kada je Oršić zabio spektakularan pogodak za 2:1. U nastavku Dalićeva momčad je uspjela sačuvati prednost i osvojiti treće mjesto na Svjetskom prvenstvu!

HRVATSKA: Livaković - Stanišić, Šutalo, Gvardiol, Perišić - Modrić, Kovačić - Majer, Kramarić, Oršić - Livaja

MAROKO:Bounou - Hakimi, Dari, El-Yamiq, Attyat-Allah - Khannouss, Amrabat, Sabiri - Ziyech, En Nesyri, Boufal

• +39
SP Katar 2022: Hrvatska - Maroko Izvor: EPA / Autor: TOLGA BOZOGLU
  • 90’

Kraj utakmice, Hrvatska je osvojila brončanu medalju na SP-a!

• 90’

Igrat će se još 6 minuta sudačke nadoknade

• 87’

Ogromna prilika za Vatrene! Nakon prekrasne akcije, Kovačić je izašao sam pred golmana, ali pucao je pored gola

• 76’

En Nesyri je odlično utrćao u šesnaesterac i pucao je po golu, ali Livaković je još jednom siguran

• 73’

Hrvatska traži penal! Oršić je prekrasno proigrao Gvardiola koji je izašao sam pred golmana i pao je u šesnaestercu, ali sudac je rekao da se igra nastavi

• 71’

Ovo je bilo blizu! Vlašić je pucao s distance i lopta je otišla malo preko gola

• 66’

Dvije promjene kod Hrvatske. Pašalić i Petković ulaze umjesto Majera i Livaje

• 65’

Hakimi je pokušao ubačajem naći En Nesyrija u šesnaestercu, ali obrana je očistila opasnost