GAMEIRO JUNAK

Hat-trick za pamćenje spasio Vrsaljkov Atletico od neuspjeha!

18.02.2017 u 15:08

Nogometaši Atletica stigli su do pobjede 4:1 u gostima kod Sportinga u 23. kolu Primere, zahvaljujući tri pogotka Kevina Gameira u samoj završnici utakmice...

Simeoneova momčad muči se ove sezone u Primeri i opasno joj visi plasman u Ligu prvaka, a kad se činilo da će doživjeti novi neuspjeh ove subote, ukazao se u Gijonu Kevin Gameiro i spasio crveno-bijele.

Francuski napadač ušao je u igru u 62. minuti kod rezultata 1:1, a onda je u samo pet minuta, od 80. do 85. minute riješio susret s tri pogitnuta pogotka.

U nedostatku ozlijeđenog Juanfrana Šime Vrsaljko jedina je Atleticova opcija na poziciji desnog beka pa je očekivano odigrao svih 90 minuta.

Duje Čop za Sporting je igrao od 84. minute.

Atletico se ovog pobjedom vratio na četvrto mjesto Primere, ali s utakmicom više od Sociedada.