stara dama na koljenima

[FOTO] Chelsea se poigrao s Juventusom, James poluvolejom raspametio navijače i rasparao protivničku mrežu

23.11.2021 u 23:09

Chelsea, aktualni pobjednik Lige prvaka, pobijedio je u Londonu Juventus 4:0 čime je uz torinski klub, iz skupine H, osigurao prolaz prema osmini finala ovosezonske Lige prvaka

Obje momčadi imaju po 12 bodova (četiri pobjede i poraz iz međusobnog ogleda), što je neuhvatljivo za ostatak društva iz skupine. Chelsea je odigrao sjajnu utakmicu te je posve zasluženo pobijedio za skok na prvo mjesto. Od četiri pogotka posebno treba izdvojiti drugi, kada je James iz poluvoleja rasparao gostujuću mrežu, ali i treći, kada je sjajnu akciju okončao Hudson-Odoi.

Za Chelsea, zbog ozljede, nije igrao hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić.

U drugom ogledu ove skupine Malmö je upisao prvi bod. Na domaćem terenu je odigrao 1:1 protiv Zenita iako je u završnici imao igrača više, ali je i primio pogodak u 92. minuti iz jedanaesterca (Rakicki). Antonio Mirko Čolak je odigrao svih 90 minuta za švedskog prvaka, dok je na drugoj strani Dejan Lovren startao za Zenit, ali je igru napustio u 46. minuti.

• +4
Liga prvaka: Chelsea - Juventus, 23.11.2021. Izvor: EPA / Autor: Facundo Arrizabalaga