Dinamo je prvi poveo pred kraj prvog poluvremena prekrasnim golom Petkovića u 38. minuti. U nastavku Hajduk je bio opasniji, ali nisu uspjeli realizirati svoje šanse i Modri su upisali krucijalnih tri boda u borbi za naslov prvaka

HAJDUK: L. Kalinić - Moufi, Šarlija, Prpić, Diallo - Pukštas, Sigur, Krovinović - Sahiti, Livaja, Kleinheisler

DINAMO: Nevistić - Ristovski, Bernauer, Theophile, Pierre-Gabriel - Mišić, Ademi - Kaneko, Baturina, Hoxha - Petković

28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Dinamo (Ozljeda Livaje) Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Dinamo (Prilika Livaje, 45') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Dinamo 0:1 (Petković, 38') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +19
Navijači na Poljudu: Hajduk - Dinamo, 30.3.2024. Izvor: Pixsell / Autor: Ivo Cagalj/PIXSELL
  • +11
Navijači Hajduka, Riva, 30.3.2024. Izvor: Cropix / Autor: Josko Supic
  • +9
28. kolo SuperSport HNL-a, Hajduk - Dinamo Izvor: Pixsell / Autor: Sime Zelic/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Sučić je dobio žuti karton

• 90’

Kleinheisler je zaradio žuti karton

• 90’

Igrat će se još najmanje 6 minuta sudačke nadoknade

• 82’

Prijeti Hajduk! Kalinić je ispratio dodavanje i dobro je pucao po golu, ali Nevistić je još bolje obranio

• 78’

Moufi izlazi, ulazi Dajaku

• 75’

Bulat je ušao umjesto Baturine

• 75’

Bernauer je srušio N.Kaliniću u šesnaestercu, ali sudac je samo odmahnuo na prigovore domaćih igrača

• 68’

Velika šansa za Hajduk! Moufi je pucao iskosa iz dobre pozicije u šesnaestercu i lopta je otišla malo pored gola