NASTAVIO SERIJU

Eduardo ušao s klupe i spasio Šahtar u kupu

20.04.2016 u 21:26

Eduardo da Silva je, uglavnom ulazeći s klupe, zabio i u sedmoj od posljednjih 11 utakmica i potvrdio odličnu formu koja bi Hrvatskoj u teoriji mogla i biti značajna uoči EURA. Ovako, važna je samo njegovom Šahtaru kojemu je donio daleko mirniji uzvrat

Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo Alves da Silva bio je strijelac za Šahtar iz Donjecka u prvoj utakmici polufinala ukrajinskog Kupa na gostovanju kod Oleksandrije kojim je iz blizine postavio konačni rezultat od 1-1. Eduardo je u igru ušao na početku drugog poluvremena, a pogodak je postigao u 54.

Kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta za Šahtar. Uzvratni susret ove će dvije momčadi odigrati 11. svibnja. U prvoj utakmici drugog polufinalnog para Dnipro je kao domaćin svladao Zorju sa 1-0. I te dvije momčadi uzvrat će odigrati 11. svibnja.