Gledali smo šahovsku partiju u Koprivnici. Nakon slabog prvog poluvremena, Varaždin je u nastavku šokirao Slaven Belupo golom Dabre u 52. minuti za konačnih 1:0

SLAVEN BELUPO: Sušak - Bosec, Pllana, Božić, Štefulj - Agbekpornu, Mioč - Caimacov, Jelić Balta, Šakota - Štrkalj

VARAŽDIN: Zelenika - Marina, Jelenić, Ba - Vukčević, Postonjski, Lusavec, Mitrovski, Boršić - Šego, Dabro

29. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Varaždin 0:1 (Dabro, 52') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
29. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Varaždin 0:0 (Prilika Mitrovskog, 49') Izvor: tportal.hr / Autor: Croatel/MAX Sport
  • +28
29. kolo SuperSport HNL-a, Slaven Belupo - Varaždin Izvor: Pixsell / Autor: Damir Spehar/PIXSELL
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 3 minute sudačke nadoknade

• 78’

Jagušić i Šuto zamijenili su Baltu i Šakotu

• 68’

Slaven pokazuje inicijativu, ali Varaždin se za sada organizirano brani

• 52’

GOOOOOL!! Varaždin je poveo protiv Slaven Belupa! Nakon velike greške Pllane, Dabro se lijepo oslobodio na udarac i zabio je prekrasan gol za 1:0!

• 49’

Velika šansa za Varaždin! Šego je prekrasnim ubačajem našao Mitrovskog koji s ruba peterca pucao glavom pored gola