ČESTO MIJENJA MIŠLJENJE

Miše hvali Slepičku, kudi Tomasova

27.04.2009 u 12:36

Nakon prospavane noći trener Hajduka Ante Miše je s puno više radosti gledao prema pobjedi svoje momčadi u Zadru te s puno više optimizma očekuje nastavak prvenstva i utrke s Dinamom za naslov prvaka

Na konferenciji za novinare u Stanovima Miše je neposredno nakon utakmice ustvrdio da je Zadar u prvih 60 minuta bio bolji suparnik, no nakon prospavane noći, ipak je promijenio mišljenje.

'Prvih 20 minuta dobro smo stajali na terenu i vodili 1:0, a onda smo malo pali do isključenja Marina Ljubičića koji je nepotrebno previše oštro startao na Srđana Andrića. Nakon toga smo opet uspostavili našu igru i sigurno utakmicu priveli kraju', rekao je Miše i dodao kako jedino nije zadovoljan izvedbom Marina Tomasova, kojeg je u poluvremenu zamijenio Tičinović.

'Tomasov je odigrao loše i zbog toga je i zamijenjen. Očigledno je prelazak iz Zadra u Hajduk bio za njega veliki korak, no ne bojim se ja za njega, on jako dobro i kvalitetno radi na treninzima i siguran sam kako će u budućnosti biti jedan od temeljnih igrača Hajduka. Sva je sreća da na toj poziciji imamo kvalitetne zamjene, poput Tičinovića koji je i ovog puta iskoristio prigodu.'

U sljedećem kolu na Poljudu gostuje Varteks, koji je u Varaždinu u ogledu s vodećom momčadi HNL-a teško stradao.

'Varteks je mlada momčad, zato i oscilira i pruža od kvalitetnih do loših igara. Nisu oni tako loši, ali očito su imali loš dan i ja sam uvjeren u to da će na Poljudu pokazati svoje pravo lice.'

Miše nije mogao ne osvrnuti se na još jedan hat-trick Dinamova napadača Miroslava Slepičke.

'Očigledno se radi o kvalitetnom igraču, jer nije lako dati tri gola ni juniorima, a kamoli u prvenstvenoj utakmici. Očito mu je trebalo vremena za adaptaciju na suigrače u Dinamu i na ligu.'

U sljedećem kolu Dinamo igra protiv Rijeke, koja je pregazila Slaven Belupo i u zadnje vrijeme igra sve bolje. No Miše ne očekuje 'pomoć' Riječana.

'Gledam samo našu utakmicu i ne očekujem pomoć ni od koga. Mene veseli da mi igramo dobro, a drugi neka razmišljaju o sebi. Daj Bože da se u Maksimiru dogodi neki rezultat koji nama ide u korist, ali mi smo koncentrirani samo na sebe, želimo pobijediti sve utakmice do kraja i u zadnjem kolu ravnopravno s Dinamom odlučivati o pitanju prvaka', zaključio je trener Hajduka.