Borussia Dortmund je od prve minute pokazala inicijativu i svoju dobru igru su okrunili preko Füllkruga u 36. minuti. PSG se probudio u drugom poluvremenu, ali nisu uspjeli realizirati svoje prilike i rezultat je ostao 1:0. Čeka nas zanimljiv uzvrat u Francuskoj

BORUSSIA DORTMUND: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Sancho, Brandt, Adeyemi - Füllkrug

PSG: Donnarumma - Hakimi, Marquinhos, Hernandez, Mendes - Zaïre-Emery, Vitinha, Fabian Ruiz - Dembélé, Mbappé, Barcola

• +31
Borussia Dortmund - PSG, Liga prvaka, polufinale, 1.5.2024. Izvor: EPA / Autor: Christopher Neundorf
  • 90’

Kraj utakmice

• 90’

Igrat će se još najmanje 4 minute sudačke nadoknade

• 86’

Vitinha je prekrasnom loptom uposlio Ruiza, koji je glavom pucao malo preko gola!

• 80’

Još jedna propuštena šansa za PSG! Hakimi je sjajno proigrao Dembelea koji je iz odlične pozicije pucao preko gola

• 72’

Nakon sjajne akcije Dembele je odlično pucao, ali Kobel je fenomenalno reagirao!

• 65’

Promjena kod PSG-a, Muani je ušao umjesto Barcole

• 60’

Ogromna šansa za Borussiju! Sancho se sjurio u šesnaesterac i našao je Füllkruga u petercu, koji je iz fenomenalno pozicije pucao preko gola

• 56’

Nova šansa za PSG! Ruiz je ispratio sjajan ubačaj i glavom je pucao malo pored gola

• 51’

Uff, kako ovo nije bio gol! Mbappe je prvo opalio iskosa iz šesnaesterca i vratnica je spasila domaćina! Zatim u istom napadu lopta se odbila do Hakimija koji je pucao iz još bolje pozicije, ali i on je isto pogodio stativu