PREOKRET U NASTAVKU

Rezerve 'lokosa' stradale kod Rudeša

28.09.2011 u 10:53

Pričuvna momčad, igrači s manjom minutažom u prošlotjednom dvoboju s Dinamom te juniori nastradali su u prijateljskom ogledu s drugoligašem Rudešom

Trener Marijo Tot odlučio je odmoriti udarne snage 'plavo-bijelih' (Mitrović, D. Škvorc, Komorski, Pivarić, Brozović, F. Škvorc, Antolić, Šćrbec, Bule), a prigodu nisu dobili ni lakše ozlijeđeni Musa i Samateh.

U 35. minuti Peko pokazuje djelić svog talenta, nezaustavljivo prodire po lijevoj strani te precizno pogađa desni kut vratara Vinceka za 0:1.

U nastavku igre, nakon brojnih izmjena, na travnjaku 'postoji' samo Rudeš. Domaćin je u 53. minuti stigao do izjednačenja. Anić je izveo korner s desne strane, a precizan je bio Bjelobradić. Na novi pogodak Rudeša čekalo se samo tri minute. Anić je ovoga puta uposlio Tadića koji ne griješi.

Strijelac trećeg pogotka za Rudeš u samo šest minuta bio je Nimac, koji je u 59. minuti precizno naciljao sa 20-ak metara. Konačnih 4:1 za domaćine u 67. minuti postavio je Belak.