POSLIJE POBJEDE LJUTNJA

Zoran Mamić: Suludo, iživljavanje, tragedija, mogu se sramiti...

20.11.2015 u 21:04

Poslije utakmice u Koprivnici, u kojoj je Dinamo svladao Slaven Belupo 2:1, pred mikrofon Arenasporta stali su treneri obje momčadi Željko Kopić i Zoran Mamić

Strateg domaćina Željko Kopić zadovoljan je time kako je njegova momčad parirala hrvatskom prvaku i smatra da bi sve možda završilo drugačije da nije bilo kiksa poslije kojeg su gosti došli do izjednačenja u završnici prvog poluvremena.

S druge strane Zoran Mamić je odabrao drugu temu za razgovor.

'Prije svega čestitke momčadi, no nemojte se ljutiti, nisam spreman komentirati utakmicu i zasluženu pobjedu. Čuo sam na poluvremenu za Ademijevu kaznu i mislim da je to iživljavanje na nekim pod navodnicima nebitnim sredinama, državama i klubovima', rekao je ogorčeni Mamić i nastavio:

'To je presedan. Biciklisti koji se drogiraju svaki dan, razni sportaši koji koriste neograničene zabranjene tvari dobiju po šest mjeseci ili godinu.'