serie a

Zlatan Ibrahimović debitirao za Milan i ostao bez pobjede; Cristiano Ronaldo zabio hat-trick

06.01.2020 u 17:44

Zlatan Ibrahimović debitirao je ponovno za Milan nakon 2794 dana, no Milan je kod kuće u 18. kolu Serie A odigrao samo 0:0 sa Sampdorijom. Juventus je uz tri gola Cristiana Ronalda razbio Cagliari 4:0...

Ibrahimović je ušao u 55. minuti pozdravljen ovacijama 58.000 gledatelja na San Siru, a odmah u prvih deset minuta imao je dva opasna udarca glavom.

No, na kraju je to bila samo još jedna loša predstava Milana u nizu, u utakmici u kojoj je napadač gostiju Galliardini imao dvije velike šanse za gol.

Juventus je slavio protiv Cagliarija 4:0, a sva četiri gola su pala u drugom dijelu. Tri je gola zabio Cristiano Ronaldo, a u strijelce se upisao i Gonzalo Higuaín. Marko Rog je odigrao cijelu utakmicu za goste.

• +10
AC Milan - Sampdoria, 6.1.2020.; Serie A, povratak Zlatan Ibrahimović Izvor: EPA / Autor: MATTEO BAZZI

Atalanta je slavila kod kuće protiv Parme 5:0, a Mario Pašalić je ostao na klupi domaćina.

Na ljestvici vodi Juventus s 45 bodova ispred Intera s 42 i utakmicom manje.