GUŽVA NA TERENU

Zbog nereda prekinuto polufinale češkog kupa

06.05.2011 u 14:53

Nakon navijačkih nereda u finalu grčkog i poljskog nogometnog kupa do navijačkih izgreda je došlo i u Češkoj. Prva utakmica polufinala češkog kupa između praške Slavie i Sigme Olomouc je prekinuta nakon 20 minuta pri rezultatu 1:1

Nakon navijačkih nereda u finalu grčkog i poljskog nogometnog kupa do navijačkih izgreda je došlo i u Češkoj. Prva utakmica polufinala češkog kupa između praške Slavie i Sigme Olomouc je prekinuta nakon prvog poluvremena pri rezultatu 1:1

Do gužve na tribinama je došlo i prije početka utakmice zbog čega je početak odgođen za skoro pola sata. Kada se situacija smirila utakmica je počela, no u nastavku je oko tisuću navijača Slavie preskočilo ogradu te utrčalo na teren. Dio je počeo loviti nogometaše svoga kluba, a dio je pokušao provaliti u klupske prostorije u čemu ih je spriječila policija.

'Stanje u klubu je katastrofalno. Klub je dužan skoro pet milijuna eura. Novaca nema niti za osnovne stvari,' kazao je bivši češki reprezentativac i član Slavije Vladimir Šmicer.

Sasvim sigurno utakmica će biti registrirana rezultatom 3:0 za goste iz Olomouca, a Slaviju očekuje i kazna.