aba liga

Zadar je u samoj završnici utakmice bio blizu, ali je na kraju propustio 'okrenuti' Partizan na otvaranju sezone u ABA ligi

27.09.2021 u 20:42

U susretu 1. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je u ponedjeljak u uzbudljivoj utakmici na domaćem terenu izgubio od beogradskog Partizana 78:73

Nakon izjednačene prve četvrtine, gosti iz Beograda su pojačali ritam i u jednom trenutku su ima 11 koševa prednosti u drugoj dionici utakmice. Partizan je držao prednost i u trećoj četvrtini, ali ona nije prelazila 10 koševa razlike.

U zadnjoj dionici Zadar je stalno bio blizu, držao je priključak, nekoliko puta došao je na minus jedan, posljednji puta dvije minute prije kraja... No, nije imao snage za potpuni preokret.