LJUBAV TRAJE

Xabi Alonso kao treće Mourinhovo uho

08.05.2012 u 19:59

Momčad Real Madrida u subotu je u 37. kolu Primere odrađivala posao na gostovanju kod Granade, a nekima je očito zanimljivije bilo pratiti što se istovremeno događalo na Wembleyju u finalu engleskog FA Cupa

Realova utakmica puno važnija je bila domaćinu Granadi, koja se bori za ostanak, nego 'kraljevskom klubu' koji je već ranije osigurao naslov prvaka. Iako je Granada do 81. minute vodila s 1:0, na kraju je ipak slavio Real Madrid s 2:1.

Xabi Alonso, koji je u igru ušao tek u drugom poluvremenu, na klupi je sa zanimanjem pratio razvoj događaja na finalnoj utakmici FA Cupa između njegovog bivšeg kluba Liverpoola i Chelseaja, kojeg je ranije uspješno vodio Jose Mourinho, trener Real Madrida.

Video-isječak otkriva trenutak u kojem Alonso svom treneru signalizira da je Andy Carroll zabio gol za Liverpool kojim je smanjio vodstvo Chelseaja na 2:1. Alonsova grimasa Mourinhu sugerirala je 'da još nije gotovo'.

Portugalac se raspitivao koliko je ostalo vremena do kraja utakmice i nije djelovao zabrinuto.

Na kraju se radovao Mourinho, jer je ostalo 2:1 za Chelsea do kraja.