NJEMAČKI KUP

Wolfsburg se jedva provukao protiv trećeligaša; Brekalo zabio u produžetku

12.08.2019 u 22:52

Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je strijelac u gostujućoj pobjedi Wolfsburga 5-3 protiv trećeligaša Halleschera u 1. kolu njemačkog kupa.

Nakon 90 minuta bilo je 3-3, a u produžetku su pobjedu Wolfsburgu donijeli William (92) i Brekalo (94), koji je u igru ušao u 65. minuti.

Za Hallescher strijelci su bili Felix Drinkuth (43), Sebastian Mai (57) i Mathias Fetsch (90), a za Wolfsburg pogotke su postigli Wout Weghorst (44), Yannick Gerhardt (49), William (70, 92) i Josip Brekalo (94).

Dan ranije hrvatski napadač Ante Rebić bio je trostruki strijelac u 5-3 pobjedi Eintrachta iz Frankfurta na gostovanju kod trećeligaša Waldhofa u 1. kolu njemačkog kupa.