Vukojevićeva golčina u kijevskom okršaju

10.04.2010 u 16:29

Hrvati i dalje zabijaju u Europi. Ivica Olić, Mladen Petrić i Nikica Jelavić tresli su mreže tijekom tjedna, a u subotu je strijelac bio i Ognjen Vukojević

Za izbornika Slavena Bilića slatke brige. Hrvatski reprezentativci zabijaju diljem Starog kontinenta. U strijelce se upisao i defanzivni veznjak Dinama Ognjen Vukojević u kijevskom derbiju protiv Arsenala.

Hrvatski igrač je probio obranu gostiju u 34. minuti. Primio je loptu na 17 metara od gola i preciznim udarcem pogodio gornji lijevi kut vratara. Sjajan gol.

U drugom poluvremenu prednost domaćina je povećao Magrao u 62. minuti, a Milevsky je tri minute kasnije zabio za 3:0. Za Arsenal je u 73. minuti mrežu zatresao Zakarljuka i postavio konačni rezultat.