NOVI PRVI GOL

Vukojević opet poveo Dynamo u pobjedu

02.03.2011 u 19:36

Hrvatski nogometni reprezentativac Ognjen Vukojević nastavio je nizati sjajne nastupe i pogotke u redovima kijevskog Dynama. Ovoga puta zabio je gol u prijateljskoj utakmici protiv Spartaka iz Naljčika kojeg je njegov sastav svladao 2:0

Vukojević se upisao među strijelce već u šestoj minuti utakmice. Utrčavši u suparnički kazneni prostor primio je loptu s desne strane i sa šest metara je zatresao mrežu

Vukojević je svojim golovima otvorio i obje utakmice šesnaestine finala Europske lige protiv turskog Bešiktaša. U prvom susretu igranom u Istanbulu Dynamo je slavio 4:1, a Vukojević je zabio gol u 26. minuti, dok je u uzvratu Dynamo pobijedio 4:0, a 'Ogi' je bio strijelac u trećoj minuti.

Vukojević je ove sezone za Dinamo postigao pet golova u službenim utakmicama, od čega tri u Europskoj ligi i dva u prvenstvu.