samo na tportalu

[VIDEO] Pogledajte sjajne golove Dinama iz prvog poluvremena; Drmić je 'načeo' Bugare, a Oršić ih je onda počastio s još dva gola

09.08.2022 u 21:14

Dinamo nakon prvih 45 minuta uzvratne utakmice 3. pretkola Lige prvaka na Maksimiru vodi 3:1 protiv bugarskog prvaka Ludogoreca

Odigrao je Dinamo sjajnih prvih 45 minuta utakmice i vodi 3:1. Play-off Lige prvaka 'modri' su praktički osigurali, a ovdje pogledajte najzanimljivije trenutke prvog poluvremena.

Dinamo je već u 13. minuti poveo 1:0 golom Drmića na asistenciju Ristovskog.

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

U 17. minuti Ludogorec je ostao s igračem manje jer je drugi žuti karton zaradio Jankov...

Već u 27. minuti je 2:0 za Dinamo. Penal je izborio Špikić, a zabio je Mislav Oršić.

U 44. minuti Oršić nakon sjajne akcije zabija za 3:0! Majstorski!

Šok na Maksimiru u sudačkoj nadoknadi. Ludogorec je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade smanjio na 3:1. Lijep gol Despodova

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.