premier liga

[VIDEO] Nevjerojatne scene na Old Traffordu; Arsenal poveo dok se De Gea previjao od bolova, Ronaldo zabio 800. gol u karijeri, pobjednika presudio VAR

02.12.2021 u 23:27

U derbiju 14. kola engleske Premier lige, Manchester United je na svom stadionu pobijedio Arsenal 3:2. Bila je to utakmica na kojoj je na klupi Vragova trebao debitirati Ralf Rangnick, no kako Nijemac nije sredio 'papire', tako je momčad vodio Michael Carrick.

Arsenal je u derbiju 14. kola Premier lige poveo u 13. minuti golom Smitha Rowea, i to nakon tihe VAR provjere, jer je uoči gola De Geu pred golom 'pokosio' veznjak Manchester Uniteda Fred.

Taj trenutak pogledajte OVDJE.

Ipak, domaćini su supjeli preokrenuti rezultat, a vodstvo 2:1 osigurali su Bruno Fernandes i Cristiano Ronaldo, kojem je gol u 52. minuti bio 800. u karijeri.

No, ni tu nije bio kraj drami za domaće navijače. Jer Odegaard je samo dvije minute nakon Ronaldova gola zabio za izjednačenje.

Manchester United je do vodstva 3:2 u derbiju protiv Arsenala stigao u 70. minuti golom Ronalda iz penala, a zanimljivo da sudac Atkinson, iako je bio blizu, prvotno prekršaj Odegaarda nad Fred nije okarakterizirao kao penal. Tek nakon intervencije VAR-a pokazao je na bijelu točku.

Tu situaciju također možete vidjeti OVDJE.