sve se lijepo čulo

[FOTO/VIDEO] Neprimjereni riječnik Slavena Bilića snimile i TV kamere: Ubit će nas drugi put...

19.09.2020 u 17:33

U prvoj utakmici 2. kola engleskog nogometnog prvenstva Everton je na svom Goodison Parku svladao West Bromwich Albion s uvjerljivih 5:2 (2:1), a bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić bio je udaljen s klupe gostiju nakon prvog poluvremena zbog prigovaranja sucu.

Nakon što je Everton u 45. minuti poveo sa 2:1 golom Jamesa Rodrigueza, u drugoj minuti nadoknade prvog poluvremena još je i branič WBA-a Kieran Gibbs isključen zbog udaranja Jamesa Rodrigueza, a kada je sudac Dean dosudio odlazak na odmor, Bilić mu je prišao i jasno dao do znanja kako je nezadovoljan njegovim dijeljenjem pravde.

Dean mu je stoga pokazao crveni karton pa je Bilić drugo poluvrijeme odgledao s tribina.

'Pogledajte za nas taj faul i crveni karton. Sljedeći put će nas ubiti', nije se zaustavljao Bilić, a Dean mu je poručio da otiđe.

'Sljedeći put će nas ubiti, možeš nas i ti ubiti', nastavio je Bilić, a Dean mu je onda pokazao crveni.

Hrvatski trener još mu se trudio objasniti i nakon pokazanog kartona, a potom se okrenuo, mahnuo rukom po zraku uz jedno sočno 'ajde u p***u materinu'.