Hrvat je nezaustavljiv

[VIDEO] Milan na krilima Ante Rebića srušio Romu u velikom derbiju; pogledajte kako je hrvatski napadač zabio svoj osmi gol u sezoni

28.06.2020 u 19:13

Ante Rebić zabio je prvi gol u pobjedi Milana nad Romom od 2:0 u derbiju kola talijanske nogometne lige

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ponovno je bio strijelac za AC Milan, koji je u 28. kolu talijanske Serie A u nedjelju na San Siru svladao Romu sa 2:0.

• +5
Serie A, Milan - Roma Izvor: Profimedia / Autor: Jonathan Moscrop / Zuma Press / Profimedia

Rebić je postigao vodeći pogodak u 76. minuti iz neposredne blizine, ali za to su mu bila potrebna dva pokušaja. Njegov pogodak možete vidjeti u videu ispod teksta. Iz igre je izašao dvije minute kasnije, a konačan rezultat postavio je Hakan Calhanoglu (89-pen).

Rebić je bio strijelac i u prošlom kolu kada je Milan slavio sa 4;1 na gostovanju kod Leccea. Ujedno, Rebić je najbolji strijelac Milana u domaćem prvenstvu sa osam golova.

U nedjelju se još sastaju Napoli - SPAL, Sampdoria - Bologna, Sassuolo - Verona, Udinese - Atalanta, te Parma - Inter.