ostao bez svega

[VIDEO/FOTO] Trener Gorice Krunoslav Rendulić bio je neutješan nakon poraza od Rijeke: Ovo mi je najgori rođendan ikad...

26.09.2021 u 22:17

Doslovno do posljednje minute sudačke nadoknade činilo se kako će trener Gorice Krunoslav Rendulić imati i dodatan razlog za proslavu svog 48. rođendana. U tim je trenucima Gorica imala 3:3, a onda se ukazao Pavičić i zabio za pobjedu Rijeke

'Događa nam se već drugu utakmicu isto, imamo sve i na kraju to prolijemo', razočarano je nakon utakmice zaključio trener Gorice Krunoslav Rendulić.

'Čestitke Rijeci na pobjedi i mojim igračima na maksimalnoj borbi. Dešavaju nam se gluposti. Kad zabiješ u 90. minuti gol za 3:3, onda ne smiješ primiti četvrti gol. Šteta, puno uložene energije i truda, a rezultat je takav kakav je', kazao je Rendulić i nastavio:

Sve utakmice UEFA Lige prvaka, UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

NK Gorica - NK Rijeka 3:4 izjave trenera Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

'U prvom poluvremenu smo trebali voditi s barem dva gola razlike, ako ne i više. Nije bilo realno za očekivati da možemo u tom ritmu nastaviti drugo poluvrijeme. S druge strane stajala je kvalitetna momčad Rijeke. Bez obzira na to, nismo smjeli primiti gol odmah u drugom dijelu. To su dječje bolesti... Očito je problem u nama i našem samopouzdanju, koje umjesto da raste kada vodimo, ono očito pada. Neshvatljivo je da zabijemo gol za 3:3 u 90. minuti, a onda neki naši igrači ostanu na suparničkoj polovici, umjesto da se svi vratimo natrag i sačuvamo taj bod kad smo već imali igrača manje. Imali smo mnogo izostanaka, ali kada se svi vrate, bit će ozbiljnih promjena u sastavu.'

• +9
NK Gorica - NK Rijeka, HT Prva liga, 26.9.2021. Izvor: Pixsell / Autor: Marko Prpic/PIXSELL

U 90. minuti imao je barem bod, prihvatio bi i taj dar za 48. rođendan kojeg danas slavi... No, na kraju je Rendulić morao priznati da se nikad gore nije proveo za rođendan.

'Vjerujte mi da ne... Ali što je, tu je. Ostali smo kratkih rukava', zaključio je Rendulić.

NK Gorica - NK Rijeka 3:4 sažetak utakmice Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Gorica-Rijeka3:4
Hajduk-Lokomotiva1:0