SUPERSPORT HNL - 10. KOLO

[VIDEO/FOTO] Slaven Belupu pobjeda u susjedskom derbiju i skok na drugo mjesto

16.09.2022 u 20:53

Nogometaši Slaven Belupa po drugi put ove sezone upisali su istovjetnu 1:0 pobjedu protiv Varaždina. Riječ je o prvoj utakmici 10. kola SuperSport Hrvatske nogometne lige. Varaždincima je ovo prvi poraz od 30. srpnja, dok su igrači iz Koprinvice prekinuli niz od dva uzastopna poraza

Bio je ovo drugi međusobni dvoboj dva najugodnija iznenađenja sezone i druga minimalna pobjeda Koprivničana koji su s istovjetnih 1-0 slavili i u 1. kolu u Varaždinu.

Iako je tijekom najvećeg dijela utakmice igrače ometala kiša, gledtelji u Koprivnici vidjeli su zanimljiv susret u kojemu su oba sastava težila nadigravanju.

Gosti su se poigravali pred svojim golom, ali Crnac taj poklon nije iskoristio Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

Ipak, samo je jedna lopta odsjela u mreži, Hoxha je u 37. minuti projurio po lijevoj strani domaćeg napada, dodao Crncu koji je imao vremena namjestiti se na udarac te sa 18 metara pogoditi donji desni kut nemoćnog Zelenike.

Ante Crnac ispkupio se za promašaj u 14. minuti ovim lijepim golom Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel/MAX Sport

>> Nova sezona SuperSport Hrvatske nogometne lige i sav hrvatski nogomet gledaju se ekskluzivno na MAXSport 1 i MAXSport 2 kanalu na MAXtv-u. Više informacija OVDJE.