ht prva liga

[VIDEO/FOTO] Pogledajte golove kojima je Osijek svladao Istru 1961 te dostigao Dinamo na vrhu prvenstvene tablice

25.11.2020 u 19:00

U odgođenoj utakmici 9. kola Hrvatski Telekom Prve lige, Osijek je u Puli svladao Istru 1961 4:1 te se momčad Nenada Bjelice, s utakmicom više, bodovno izjednačila na vrhu tablice s Dinamom

Bila je to prva osječka pobjeda na stadionu Aldo Drosina nakon pune četiri godine. Posljednja pobjeda Osijeka u Puli datira još iz prosinca 2016. godine.

Domaćin je bolje ušao u susret, no gosti su potom okrenuli rezultat postigavši četiri gola u nizu za uvjerljivu pobjedu.

Istra je povela u sedmoj minuti golom Josipa Špoljarića, no Osijek je do kraja poluvremena preokrenuo rezultat golovima Miereza (31) i Bohara (45-11m).

U nastavku susreta Osijek je zabio još dva gola, a strijelci su bili Žaper (70) i Erceg (75).

• +15
Istra 1961 - Osijek (9. kolo HT Prve lige) Izvor: Cropix / Autor: Goran Sebelic / CROPIX

Sve utakmice Hrvatski Telekom Prve lige i UEFA Europske lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

Istra 1961Osijek1:4