emotivno na la bomboneri

[VIDEO/FOTO] Maradonina kći nije mogla prestati plakati nakon poteza igrača Boca Juniorsa

30.11.2020 u 09:15

U nedjelju su, prvi put nakon što je prošlog tjedna preminuo Diego Armando Maradona, na travnjak istrčali nogometaši Boca Juniorsa. I to na čuvenoj La Bomboneri, stadionu na kojem je 'mali zeleni' postao legenda i tretiran kao božanstvo

Igrom slučaja, u nedjelju su na La Bomboneri, u prvenstvenom srazu snage odmjerila dva posljednja kluba igračke karijere legendarnog Diega Armanda Maradone, koji je preminuo u srijedu u 61. godini života.

Boca Juniorsi su pobijedili Newell's Old Boyse 2:0, a oba pogotka zabio je Cardona.

Nakon vodećeg gola kojeg je zabio u 12. minuti, Cardona je sa suigračima stigao pred tribinu gdje je svečana loža, u kojoj je utakmice Boce znao gledati i Maradona. Ovog puta u njoj je sjedila kćer Dalma, koja je nakon što su Bocini igrači položili Maradonin dres na travnjak i zapljeskali prema loži, zaplakala.

Osam minuta kasnije, Cardona je zabio za konačnih 2:0, ali nekog ludog slavlja među igračima nije bilo.

Nakon završetka utakmice, domaći su igrači još jednom otišli pred ložu u kojoj je bila Maradonina kćerka i novim pljeskom pružili su joj podršku.

• +4
Utakmica Boca Juniorsa i Newell's Old Boysa na La Bomboneri Izvor: EPA / Autor: ALEJANDRO PAGNI / POOL