REAKCIJA TRENERA

[VIDEO/FOTO] Izjava Nenada Bjelice koja će odjeknuti hrvatskim nogometom: Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac

13.02.2021 u 20:04

U derbiju 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo je kao domaćin u Maksimiru svladao Osijek s 1:0, a susret je prokomentirao gostujući trener Nenad Bjelica

Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Mislav Oršić u 15. minuti. Napadač Dinama iskoristio je kardinalnu pogrešku braniča Osijeka Igora Silve koji je neometan pao preko lopte u vlastitom kaznenom prostoru te ostavio 'zicer' Oršiću koji je taj poklon iskoristio i mirno svladao Ivušića.

'Dva različita poluvremena. U prvom je dominirao Dinamo, u nastavku smo mi bili puno bolji. Svaka čast Livakoviću, obranio je nekoliko sjajnih udaraca. Moja je momčad odigrala dobro, ali u fazi napada nismo bili dovoljno koncentrirani. Čestitke Dinamu', rekao je Bjelica pa dodao:

''Naravno da prvenstvo nije gotovo. Nedavno smo imali osam bodova manje od Dinama, sad imamo samo tri. Siguran sam ih možemo stići. Protiv Dinama je teško igrati, oni su u posljednjih 15 dana potrošili 15 milijuna eura, a mi nula. Vjerujem da Osijekovo srce može pobijediti Dinamov novac.'