nakon pobjede na rujevici

[VIDEO/FOTO] Hajdukov trener Paolo Tramezzani iznenadio je sve ovim komentarom o strijelcu jedinog gola, Miji Caktašu

10.02.2021 u 20:44

U odgođenoj utakmici 5. kola Prve HNL Hajduk je na Rujevici pobijedio Rijeku 1:0 golom Mije Caktaša u četvrtoj minuti nadoknade. Kapetan je i ovaj, već treći po redu, dvoboj dočekao na klupi. Međutim, sada je talijanski stručnjak Tramezzani ipak koristio njegove usluge i Mijo Caktaš uzvratio mu je na najbolji mogući način

Mijo Caktaš posljednjih je tjedana na 'ledu', jer prvi čovjek kluba Lukša Jakobušić inzistirao je kod kapetana na smanjenju ugovora. Caktaš na to nije pristajao, pa mu se dogodio i promašeni penal, te je novi trener Paolo Tramezzani odlučio u posljednje tri utakmice ući bez svojeg, ipak, najboljeg igrača.

I dok ga protiv Istre i Osijeka nije ni stavljao u igru, sada ga je protiv Rijeke uveo u 54. minuti. samo tri minute kasnije, prvi je put zaprijetio Nevistiću.

No, potez utakmice stigao je u sudačkoj nadoknadi, kada je zabio za pobjedu Hajduka.

Bilo je zanimljivo čuti Tramezzanijevo mišljenje o Caktašu.

'Nisam ga ja otkrio, znate kakav je. Znate koja je pozicija koju ima u klubu, nije mu lako biti koncentriran i fokusiran na nogomet, ali opet je pokazao koliko je dobar igrač. On je jako važan igrač i vođa za ovu momčad', kratko je rekao Tramezzani, a onda se osvrnuo na utakmicu.

'Malo smo mijenjali, prilagodili smo se Rijeci. Moji igrači moraju razumjeti da već sljedeću utakmicu moramo odigrati maksimalno i osvojiti bodove, inače je ovo danas bilo uzalud. Moramo nastaviti rasti i spriječiti da se ponavljaju utakmice kao ona protiv Lokomotive'.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.