minimalna pobjeda

[VIDEO/FOTO] Hajduk je jedva pobijedio Istru; 'bili' su se dugo mučili, a tri boda osigurao im je Stefan Simić

11.04.2021 u 19:15

U susretu 28. kola Hrvatski Telekom Prve lige Hajduk je kao gost u Puli svladao Istru 1961 1:0...

Tijekom čitavog dvoboja stvoreno je vrlo malo izglednih situacija pred bilo kojim vratima, a Hajduk je do pobjedničkog gola stigao uz mnogo sreće nakon kornera sredinom drugog poluvremena.

Ubacio je Kačaniklić, nekoliko je igrača Hajduka pokušalo uputiti udarac, a na kraju se lopta od Simića odbila prema golu Istre.

Sve utakmice UEFA Europske lige i Hrvatski Telekom Prve lige ekskluzivno možete gledati na MAXtv-u (Arenasport). Više informacija OVDJE.

• +6
NK Istra 1961 - NK Hajduk, 11.4.2021. Izvor: Cropix / Autor: Matija Djanjesic / CROPIX

Domaći golman Lučić zaustavio je loptu, ali neposredno nakon što je ona čitavim obujmom prešla liniju. Čitava se situacija nekoliko minuta pregledavala u VAR-u da bi sudac Matoc ipak na kraju pokazao na centar.

NK Istra 1961 - NK Hajduk 0:1 Simić 69' Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport

Peti Hajduk sada ima 43 boda, dva manje uz utakmicu manje od četvrte Rijeke, dok je Istra 1961 ostala osma sa 24 boda koliko ima i deveti Varaždin.

NK Istra - NK Hajduk 0:1, 11.4.2021., izjave trenera Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel Arenasport