REAKCIJA DOMAĆINA

[VIDEO/FOTO] Evo što je nakon derbija rekao nezadovoljni trener Dinama Damir Krznar; što će na ovo reći u osječkom prvoligašu?

20.11.2021 u 18:38

Po završetku derbija u kojem su Dinamo i Osijek uz 1:1 podijelili bodove komentar je dao domaći trener Damir Krznar

Gosti su poveli rano već u 16. minuti preko Fiolića, Dinamo je do jednog boda stigao tek u 80. minuti preko sjajnog Petkovića.

'Izuzetno pomiješani osjećaji, ne samo moji nego i svih igrača. Bila je to jedna utakmica koja je po svemu morala otići na našu stranu, ali to se ipak nije dogodilo. Rezultatski ne možemo biti zadovoljni neriješenim jer nismo nikad zadovoljni tim ishodom niti na jednom terenu, pogotovo na Maksimiru. Ono čime možemo biti zadovoljni je angažman momčadi od prve do zadnje minute. Primljeni pogodak u trenucima potpune dominacije nije nas poljuljao, ponovno smo imali ideju i igru, imali smo sve statističke brojke na našoj strani. Lopta jednostavno nije htjela u gol. Nakon izjednačenja imali smo još uvijek jedan impuls više mada smo bili umorni i potrošeni. S te strane mogu biti zadovoljan i čestitati igračima, ali rezultatom nikako ne', rekao je Krznar za gnkdinamo.hr.

Dinamo je dobro ušao u utakmicu, protivnik je postigao gol iz jedne kontre, momčad nije pala, ali nedostajala je realizacija.

'Stvorili smo izuzetno puno šansi, ali nišanske sprave nisu bile na nivou, imali smo puno udaraca preko i pored gola. Vjerujem da je u tih 20-ak pokušaja još koji udarac išao u okvir gola da bi završio u mreži. Danas se to nažalost nije dogodilo, ali moramo ići dalje. Moramo pregristi i iz svega toga nešto naučiti. Dajemo puni gas dalje, nemamo vremena za očajavanje.'

Dinamo - Osijek 1:1, 16. kolo HT Prve lige (izjave trenera) Izvor: tportal.hr / Autor: arenasport/tportal

Okrećete se Europa ligi idući tjedan?

'Izvedba hrabrih, iako rezultatom ne možemo biti zadovoljni, osobito napadački dio. Moramo poraditi na plitkoći obrane, na agresiji, ali imamo pet dana što je dovoljno za pripremu. Vjerujemo da ćemo se u četvrtak nakon utakmice naći u ljepšem raspoloženju.'

Izvor: Licencirane fotografije / Autor: Croatel

U kakvom su stanju Petković i Ademi?

'Bruno je raspoložen i raspoloživ, a Ademi je po planu dobio 15-20 minuta, trebat će mu vremena jer je bila velika pauza. Koristit će on te minute i vjerujemo kroz 2-3 utakmice da ćemo imati ponovno pravog Ademija, to će biti fantastično pojačanje za nas.'