preporod u brazilu

[VIDEO]: Dudu zabio i odveo svoj Atletico u osminu finala Copa Libertadores

18.05.2017 u 19:54

Brazilski Atletico Paranaense u gostima je svladao čileanski Universidad Catolica 3:2. Baš je Eduardo da Silva zabio za veliki preokret kojim je njegova momčad prošla u nokaut fazu južnoameričke Lige prvaka - Copa Libertadores

Bila je ovo posljednja utakmica u skupini, Atleticu je pobjeda bila imperativ. No, na gostovanju kod čileanskog Universidad Catolice nije krenulo dobro. Domaćin je golom Silve poveo u 36. minuti i činilo se kako će brazilska momčad ispasti...

Tada je trener Paulo Autuori povukao potez očajnika, ide na sve ili ništa te u igru uvodi tri aduta - prvo Carlosa Alberta, pa u 67. minuti našeg Eduarda da Silvu te na kraju i Douglasa Coutinha. Dudu mu već nakon devet minuta u igri uzvraća golom. U 76. minuti bivši hrvatski reprezentativac vraća nadu i zabija za 1:1...

Autor: youtube

Uslijedila je prava golijada, tri su gola pala u samo pet minuta... U 82. minuti zabija Douglas Coutinho za 2:1, no domaćin vraća na 2:2 preko Noira u 85. minuti. Za 3:2 i pobjedu Atletico Paranaensea zabija Carlos Alberto u 87. minuti utakmice!

Brazilska je momčad tako osvojila drugo mjesto u skupini i prošla u osminu finala Copa Libertadores. Eduardu da Silvi ovo je bio drugi gol ove sezone, a kako je krenuo čini se da će ih biti još podosta.