KANDIDAT ZA GOLMANA

Veznjak Rojas poput Petrića obranio penal

18.10.2010 u 16:23

U 12. kolu meksičke Primere igrali su Pachuca i Morelia, a dvoboj je završio miroljubivim rezultatom 1:1. No gosti su sigurno žalosniji jer pet minuta prije kraja imali su jedanaesterac

Baš kao što je naš Mladen Petrić obranio penal u dvoboju njegova tadašnjeg kluba Basela protiv Nancyja i osigurao svojoj momčadi bod, isto je napravio i veznjak Pachuce u jučerašnjoj utakmici 12. kola meksičke lige.

Juan Carlos Rojas apsolutni je junak svoje momčadi, jer u 85. minuti stao je na gol nakon što je vratar domaćih zbog crvenog kartona morao u svlačionicu. Naravno, trener domaćih nije mogao uvesti rezervnog golmana jer ranije je već napravio tri zamjene.

Prema prikazanom, sada zna da ima još jednog vratara. Naime, veznjak Rojas je zaustavio jaki udarac meksičkog reprezentativca Miguela Sabaha, koji se na toj utakmici već upisao u strijelce.