ništa od rekorda

Veliki kiks Bayerna, Armenac Adamjan pokvario sve ono što je Kovač dosad dobrog napravio

05.10.2019 u 17:32

Nogometaši Bayerna bili su u prilici pobjedom protiv Hoffenheima ostvariti stopostotni učinak u periodu trajanja drugog bavarskog ponosa - Oktoberfesta. Međutim, u tome nisu uspjeli jer gosti su ih šokirali na Allianz Areni i svladali 2:1

Poznati festival piva ove godine je od 21. rujna do 6. listopada, a u tome razdoblju Bayern je upisao samo pobjede. Sve do ove subote, jer u tom periodu pobjeđivali su Köln, Paderborn (3:2), te Tottenham u Ligi prvaka.

Osim toga, za nastupe svoje momčadi Niki Kovaču počeli su stizati komplimenti i iz redova njegovih oponenata.

No, iako je krenuo u gotovo identičnom sastavu onom iz Londona prije par dana, Bayern je posrnuo pred svojim navijačima protiv Hoffenheima.

A glavni krivac za prvi bundesligaški poraz je Armenac Sargis Adamjan koji je zabijao u 54. i 79. minuti. Tračak nade domaćinima je u 73. minuti vratio Lewandowski, ali to je veselje trajalo samo šest minuta.

Ivan Perišić dvoboj je počeo na klupi ali je u 60. minuti ušao umjesto Tolissa, dok je Andrej Kramarić i ovog puta, zbog oporavka od operacije koljena, ostao van zapisnika.