U četvrtfinalu Lige prvaka jedan protiv drugog igrat će Mancheste City i Lyon koji su večeras izbacili Real Madrid odnosno Juventus

Manchester City - Real 2:1

Manchester City: Ederson - Cancelo, Laporte, Fernandinho, Walker - Gundogan, Rodrigo, De Bruyne - Sterling, Gabriel Jesus, Foden

Real Madrid: Courtois - Mendy, Varane, Militao, Carvajal - Kroos, Casemiro, Modrić - Hazard, Benzema, Rodrygo

• +12
Manchester City - Real Madrid, osmina finala Lige prvaka, 2019/20. Izvor: EPA / Autor: Peter Powell / POOL

Juventus - Lyon: 2:1

Juventus: Szczesny - Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Sandro - Bentancur, Pjanic, Rabiot - Bernardeschi, Dybala, Ronaldo

Lyon: Lopes - Dubois, Denayer, Andersen, Marcal - Aouar, Mendes - Cornet, Reine-Adelaide, Depay - Dembele

• +8
Juventus - Lyon, osmina finala Lige prvaka, 2019/20. Izvor: Profimedia / Autor: Miguel MEDINA / AFP / Profimedia
  • 90’

kraj, dalje su prošli Manchester City i Lyon

• 86’

JUVENTUS - LYON Opsada Lyonovog gola još ne dalje rezultata, a vremena je sve manje

• 81’

MANCHESTER - REAL Modrić je požutio, ako Real izvede čudo, preokrene i prođe dalje, hrvatski veznjak ne bi mogao igrati u četvrtfinalu, dvije minute kasnije naš reprezentativac je zamijenjen

• 80’

MANCHESTER - REAL 'Građani' izgledaju bolje, brže, odlučnije, agresivnije, izgleda da je drugi gol pokopao nadu kod igrača španjolskog prvaka

• 71’

JUVENTUS - LYON Francuzi se samo brane, Juventus pritišće, Higuain je mogao bolje reagirati glavom

• 68’

MANCHESTER - REAL Varane je pogriješio kod prvog gola, a sada još jednom. Realov stoper je promašio jednu laganu loptu glavom i onda pokušao vratiti Courtoisu, ali je lopta bila prekratka. Jesus ju je dostigao i zabio za 2:1

• 60’

JUVENTUS - LYON A tko drugi nego Cristiano Ronaldo, Juve je poveo 2:1. Portugalac je zatresao mrežu sa preko 25 metara

• 59’

JUVENTUS - LYON 'Lavovi' su zaustavili domaće zvijezde, njhov defanzivni blok funkcionira besprijekorno i talijanski prvak u nastavku nema riješenja

• 58’

MANCHESTER - REAL Odlična utakmica na Etihadu, gosti se odbijaju predati i uzvraćaju jednakom mjerom na svaki napad engleske momčadi

• 48’

MANCHESTER - REAL Sterling i 'građani' odmah su na muke bacili Courtoisa koji je dobrim reakcijama spasio svoju momčad od novog rezultatskog minusa