Rijeka je protutnjala Vinkovcima, vodeća momčad MAXtv Prve lige pobijedila je Cibaliju 3:0 i uoči derbija s Dinamom ima četiri boda viška na vrhu ljestvice

CIBALIA: Matković - Žderić, Zgrablić, Romić, Čuljak - Muženjak, Matija Mišić, Frane Vitaić - Baša, Petar Mišić - Mastelić

RIJEKA: Prskalo - Ristovski, Župarić, Elez, Žuta - Bradarić, Josip Mišić - Vešović, Andrijašević, Gorgon - Gavranović

• 90’

Utakmica je završena, Rijeka je u Vinkovcima kod Cibalije slavila 3:0

• 90’

Igrat će se dvije minute sudačke nadoknade

• 79’

Prilika za Rijeku. Pucao je Črnic, taj je udarac odbio Matković, a glavom je nakon toga pokušao Gavranović. No, lopta odlazi iznad gola

• 75’

Nova izmjena u momčadi Rijeke, Vešović izlazi, a u igri je Črnic

• 70’

Trener Rijeke Matjaž Kek odlučio je sačuvati neke svoje igrače uoči derbija s Dinamom, pa je iz igre izvadio Gorgona i Andrijaševića. U igri su umjesto njih Bezjak i Čanađija

• 65’

Igra se u 20 minuta nastavka svela na tek nekoliko pokušaja. Kek je odlučio zatvoriti utamicu, Cibalija pak nema snage ni kvalitete da zaprijeti Riječanima

• 46’

Počelo je drugo poluvrijeme

• 45’

Završeno je prvo poluvrijeme utakmice Cibalije i Rijeke. Gosti golovima Bradarića, Andrijaševića i Gorgona vode 3:0

• 45’

GOOOOOOOOOL! Rijeka vodi 3:0! Zabio je Gorgon! Pucao je s više od 20 metara, iskosa s lijeve strane. Domaći golman Matković loše je reagirao, lopta mu je doslovno prošla kroz ruke

• 43’

GOOOOOOOL! Andrijašević zabija za vodstvo Rijeke 2:0. Vešović je ponovno probio desnu stranu, izvrsno proigrao Andrijaševića koji hladnokrvno zabija pored nemoćnog Matkovića