REMI U DERBIJU

United izvukao bod na Anfieldu

15.10.2011 u 15:52

U velikom derbiju 8. kola Engleske lige Manchester United je odigrao 1:1 kod Liverpoola, te ostao neporažen na čelu Premierlige

U velikom derbiju 8. kola Engleske lige Manchester United je odigrao 1:1 kod Liverpoola, te ostao neporažen na čelu Premijerlige.

Steven Gerrard je iz slobodnog udarca u 68. minuti doveo Liverpool u vodstvo, a tek potom je trener ManU-a Alex Ferguson u igru uveo Waynea Rooneya, Nanija i Hernandeza, koje je čuvao za Ligu prvaka. To mu se isplatilo u 80. minuti kada je Meksikanac Hernandez nakon kornera postigao pogodak za izjednačenje. Liverpool je bio bolja momčad, a dokraja su propustili barem pet odličnih prilika da Unitedu nanesu prvi poraz sezone.

United vodi s 20 bodova, a drugoplasirani Manchester City ima bod manje i domaću utakmicu s Aston Villom, dok je Liverpool ostao peti.