BEEN POMILOVAN

Unatoč sramoti Feyenoord ne mijenja trenera

25.10.2010 u 16:26

Iako su doživjeli pravu rezultatsku katastrofu, u Feyenoordu se nakon 0:10 ne uzrujavaju previše. Trener Been ima podršku kluba i ostaje na klupi

Igrači Feyenoorda poraženi su 10:0 od PSV-a, ali ni najteži klupski poraz nije utjecao na poziciju trenera Marija Beena. Momčad iz Eindhovena koja je trenutno vodeća na tablici u prvom je poluvremenu vodila sa 2:0, a u nastavku utakmice uslijedila je prava blamaža. Feyenoord je na 15. mjestu, a u deset kola upisao je dvije pobjede.

'Naš trener Mario Been ima punu podršku kluba. Nismo ni pomislili na otpuštanje', rekao je tehnički direktor kluba Leo Beenhakker.

'Stručno osoblje radi velik posao i ne planiramo raditi nikakve promjene. Istina, ovo što se dogodilo u Eindhovenu je teško i nije nam se trebalo dogoditi. Međutim, što je, tu je i sada ne možemo promijeniti ništa. Uskoro imamo jednako važnu utakmicu, u goste nam dolazi VVV i to je idelana prilika da pokažemo što možemo', zaključio je Beenhakker.