engleska liga

U Engleskoj više nema neporaženih, Bamford hat-trickom u gostima srušio Aston Villu

24.10.2020 u 09:04

Nogometaši Aston Ville izgubili su prve bodove u novoj sezoni engleske Premier lige, nakon što su u petak navečer poraženi na svom stadionu od Leeds Uniteda 3:0, a sva tri gola za goste zabio je Patrick Bamford

Napadač Leedsa Patrick Bamford je prvi gol postigao u 55. minuti, kad je odbijenu loptu nakon udarca Barkleyja poslao u nebranjenu mrežu.

U 67. minuti je centarfor Leedsa primio loptu na  metara od gola, namjestio se i pogodio gornji lijevi kut domaće momčadi. Posljednji gol u 74. minuti postigao je sjajnim snalaženjem u kaznenom prostoru, pogodivši s desne strane suprotni kut.

Nogometaši Marcela Bielse uputili su čak 27 udaraca prema golu Aston Ville, od kojih je devet išlo unutar okvira, što zorno pokazuje nadmoć koju su imali u ovom dvoboju.

Leeds je s 10 bodova iz šest nastupa skočio na treće mjesto, dok je Aston Villa ostala na 12 bodova i s jednim bodom zaostatka za vodećim Evertonom.